Foreplay (The Ivy Chronicles 1)

2. srpna 2014 v 14:07 | Yossarine |  Sophie Jordan


Autor: Sophie Jordan
Originální název: Foreplay
Série: The Ivy Chronicles
Díl v sérii: 1. díl
Pošet stran: 320
Vydání v ČR: nevyšlo
Ebook: mám (překlad)

Předtím, než se rozhodne dostat život, který vždy chtěla, dostane život, o němž nevěděla, že ho potřebuje.
Pepper je beznadějně zamilovaná do bratra své nejlepší kamarádky, do Huntera, snad celý život. On je klíčem všeho, po čem vždy toužila: bezpečnost, stabilita, rodina. Ale potřebuje, aby si jí Hunter začal všímat více jako ženy, než jako něčí sestry. Přestože doposud políbila jediného kluka, má plán na to, jak se z nováčka stát rockovou hvězdou postele - jen musí dostat pár tipů od někoho, kdo v tomhle prostředí umí chodit.
Její spolubydlící přesně ví, na koho se obrátit. Ale barman Reece není ani trochu takový hráč, jak by si Pepper představovala. Ano, rozhodně je přitažlivý, ale také je nebezpečný s temnou minulostí. Za chvíli se z toho, co začalo jen jako lekce ve svádění, stane něco, co jim oběma převrátí svět vzhůru nohama a ukáže jim, co se stane, když se dostanete daleko za předehru a dostanete se k tomu co je reálné…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rady-ohledne-psani rady-ohledne-psani | Web | 12. srpna 2014 v 18:59 | Reagovat

Píšete? Chcete poradit? Jsem tu pro Vás! Stačí se podívat na web rady-ohledne-psani.blog.cz Dozvědět se, co máte udělat, a pak už se mi jen ozvat na e-mail, který je na webu uvedený.
Děkuji, jestli se ozvete.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama