Falling for the Ghost of You

2. srpna 2014 v 13:55 | Yossarine |  Nicole Christie


Autor: Nicole Christie
Originální název: Falling for the Ghost of You
Pošet stran: 309
Vydání v ČJ: nevyšlo
Ebook: mám (překlad)

Sedmnáctiletá Violet Mercer se vrací domů z letních prázdnin v Havaji a zjistí, že ji přítel podváděl s kamarádkou. A jako by toho nebylo málo, její matka se vdává za muže, kterého potkala jen nedávno.
Věci se stanou ještě trapnějšími ve chvíli, kdy se Violet seznámí se svým novým bohatým nevlastním otcem a jeho nádherným synem - sexy kluk, před kterým ze sebe udělala blázna ten stejný den jen o pár hodin dříve! Zane O'Connor je sexy a okouzlující, a také mimo její ligu. Díky němu dokonce zapomíná Violet na svého bývalého. Ale není tu žádná šance, aby s ním kdy skončila… nebo jo?
Během sletu okolností musí Violet bydlet měsíc se Zanem. Někde během boje a flirtu se z nich stanou přátelé. A není to ani dlouho předtím, než se přátelství změní v něco jiného… něco silnějšího, než by Violet očekávala.
Ale Zane před ní něco skrývá - něco tak velkého, co by je mohlo od sebe oddělit, pokud by se Violet dozvěděla pravdu. Její podezření ji nenechávají mu plně důvěřovat. Už se jednou spálila - je ochotna to znovu riskovat?
Když spolu Violet a Zane stráví více času, Violet si uvědomí, že už je moc pozdě: zamilovala se do úžasného kluka s velkým tajemstvím. Bude mít zlomené srdce podruhé za rok - nebo její láska přežije pravdu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama